Nauja badavimo versija

Na va, ne taip jau ir seniai Vilniuje vyko trugaus prekeivių mitingas, kuriame buvo reikalaujama neįvesti kasos aparatų turgaus prekeiviams. Informacijos apie jį kiekvienas gali surasti įvairiuose informacijos šaltiniuose. Dabar paskelbta apie naujos akcijos pradžią – prasideda badavimas…Pasak Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovės Zitos Sorokienės, akcija prasideda šiandien ir tęsis iki pat gegužės. Net krūptelėjau – na ir ilgai tie akcijos dalyviai alkani sėdės…o ir oras dabar toks ne visai tinkantis badavimui palapinėje prie seimo rūmų. Aišku badavimo priežastis ta pati, kaip ir anksčiau minėto mitingo – kasos aparatai. Na labai tie sąžiningieji smulkūs verslininkai jo nenori. Na baisus jis jiems nors tu ką. Nors ir sakosi, kad susimoka visus priklausančius mokesčius, bet nenori mušti kasos čekių. Iš to nenoro, jie net pasiruošę važiuoti į Briuselį, badauti ir visaip kitaip reikšti savo nepasitenkinimą.

Tai va, minėtoji ponia Sirokienė paaiškina kokia sistema bus badaujama: vienu metu badaus ne mažiau kaip 3 ir ne daugiau kaip 10 savanorių iš visos Lietuvos. Badauti vienas asmuo galės ne ilgiau kaip savaitę. Įprastai protesto akcijoje dalyvaus 3-4 žmonės.

Taip gaunasi, kad iš esmės galima bus kabinti lentelę „Bado akcija. Badavimo laikas 8.00-16.45. Pietūs 12.00-12.30“

Bet šiaip, tai badavimas tampa visiškai banalia protesto forma. Sėdi, nevalgo, tik geria, nelabai kas jais domisi… O galėtų suregti ką nors originalesnio, kaip pvz. užsišaldymo akcija – sueina visi į palapinę ir labai labai sušąla. Nors tai galima daryti ir ne palapinėje, o lauke, tiesiog prieš seimo rūmus. Susirenka mažomis grupelėmis (iki 10 žmonių, kad nepažeisti įstatymų) ir stovi, kol sušąla. Arba dar galėtų surengti reikšmingo tylėjimo akciją – dalyviai tylėdami vaikščiotų aplink seimo rūmus ir myslingais bei skvarbiais žvilgsniais nuolat žvelgtų į pastato langus. Manau tai įvarytų nemažai streso seimo rūmų darbuotojams.

Tačiau kadangi iš ponios Sirokienės lūpų (kai ji dalyvavo TV laidoje) taip ir negirdėjau jokių svarių argumentų prieš kasos aparatų įvedimą, tai gal tegu pabadauja, gal atsiras kokių gerų minčių…

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

1 comment

  1. Išprovokuojate ir mane savo blog’ą rašyti.
    Aš tai siūlau paskelbti VALGYMO AKCIJĄ 🙂

Comments are closed.