Susisiekimo paslaugos 2 – na pasitaisykite gi pagaliau klaidas…

Ne taip seniai rašiau apie labai paslaptingą gyvį – Savivaldybės įmonę „Susisiekimo paslaugas“. Visą įrašą galite rasti čia.

Ten burbėjau, kad šios įmonės tinklapyje nepateikiama jokia informacija apie jos veiklą, įstatus, planavimo dokumentus, nors tokie skyreliai meniu ir yra. Jie tiesiog tušti… Tiksliau ne visai tušti, bet su viena trumpa, su gramatine klaida parašyta fraze „AtgaĮ viršų“.

Taigi, praėjus ne taip ir daug laiko (savivaldybės įmonės rangumo prasme), atsirado tam tikrų pokyčių – įdėtas dokumentas su įmonės įstatais. Puiku. Reiškia tikėtina, kad kažkas pasiskaitė mano bumbėjimus ir pagaliau pajudino kurias nors savo kūno dalis. Tiesa kiti skyriai taip ir liko tušti. Matyt per sudėtinga parašyti pavyzdžiui frazę „Informacija ruošiama“ arba „Eikite velniop“ arba dar ką nors prasmingo…

Tačiau. Gerbiamieji, na pasitaisykite pagaliau tą klaidą, nes jau nebežinau, ar graudu, ar juokinga… Negi ne gėda nei trupučio? Negi niekas per tiek laiko nepastebi klaidos, o ją parodžius pirštu, vis tiek taip sunku pataisyti?

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus