Kefyro reklamos scenarijus

Jausdavaus labai blogai. Po valgio jausdavau sunkumą pilve, neturėdavau jėgų, negalėdavau sulaikyti rauguliuko, dažnai bezdėdavau netinkamais momentais. Nepadėdavo net didelės “Mezym” dozės, kurias reguliariai vartodavau po kiekvieno persiryjimo. Kreipiaus į gydytojus, tačiau jie niekuom negalėjo padėti. Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra toks didelis, kad žmonės tiesiog nespėja tinkamai maitintis ir  organizmui reikia pagalbos.

“Orandžinio burbuliuliuko” vaistinėje sutikta draugė man patarė pabandyti vartoti “Žaliojo tešmens” gaminamą 2,5% riebumo kefyrą. Pamaniau, kad pabandysiu, blogiau gi tikrai nebebus.

Štai jau dvi savaitės kaip pradėjau sveikai maitintis, kiekvieną dieną mankštinuos, atsisakiau alkoholinių gėrimų, neberūkau ir kiekvieną dieną išgeriu po dvi stiklines “Žaliojo tešmens” 2,5% riebumo kefyro. Kefyre esančios unikalios, “Žaliojo tešmens” laboratorijoje išrastos ir patentuotos  “Kefyricus defence casei” (mokslinis pavadinimas – Lactobacilus casei) bakterijos teigiamai veikia mano žarnyną, dėl ko jaučiuos tiesiog puikiai. Net nebenešioju daktaro Levino juostelių, nes jų tiesiog nebereikia – “Žaliojo tešmens” 2,5% kefyre esančios unikalios Kefyricus defence casei  bakterijos teigiamai veikia ne tik žarnyną, tačiau ir sąnarius.

“Žaliojo tešmens” laboratorijoje yra nustatyta ir įrodyta, kad tik gerdami “Žaliojo tešmens” 2,5% riebumo kefyrą kiekvieną dieną Jūs sustiprinsite savo imunitetą bei subalansuosite organizmo veiklą.

Kompetetingi „Žaliojo tešmens“ laboratorijos ekspertai rekomenduoja gerti ne mažiau kaip po dvi stiklines 2,5% riebumo kefyro per dieną. Toks kiekis užtikrina organizmo imuninės sistemos sustiprėjimą 18,36% bei 14,78% pagerina virškinamojo trakto peristaltiką. Mūsų ekspertai užtikrina, kad 1 litre 2,5% „Žaliojo tešmens“ kefyro yra ne mažiau kaip 748 gyvos Kefyricus defence casei bakterijos!

Jei praėjus dviem savaitėm nuo 2,5% kefyro vartojimo bei gyvenimo būdo pakeitimo pradžios nepajusite pagerėjimo, „Žaliasis tešmuo“ įsipareigoje grąžinti už 2,5% kefyrą sumokėtus pinigus.*

* Pinigai grąžinami tik pristačius į prekybos vietą pirkimo kvitą bei gaminį nepažeistoje pakuotėje. Gaminio galiojimo laikas pinigų grąžinimo prašymo pateikimo dieną turi būti ne trumpesnis nei 4 dienos

p.s.1. jokios užuominos į kitus produktus…na gal tik truputį 🙂 tiesiog sveikos gyvensenos reklama 🙂

p.s. Visas autorines scenarijaus teises nebrangiai parduodu. Na, tarkime už  du pakelius kefyro ir 2 kilogramus bulvių per savaitę…

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

1 comment

Comments are closed.