Pirst ir į krūmus…

Skaitau internetinę žiniasklaidą. O, cituojamas Prezidentas V.Adamkus. Teigia, kad tuo metu, kai ėjo šias pareigas, jis jautė šantažą…tačiau nenori įvardinti kas gi tie šantažuotojai. Mat neva tai gali sugriauti pasitikėjimą šiandienine valdžia. Gera būtų priežastis, jei tas pasitikėjimas būtų nors truputį realesnis dalykas nei kokie nors ten svaičiojimai apie gyvybę Marse.

Kažkaip nejauku. Suprantu, kai tokius dalykus kad „va,žinau, kad daroma taip ir anaip, bet negaliu sakyti kas tai daro“ kalba koks nors paviepęs santechnikas Vasia iš Papiškių kaimo. Bet dabar…lyg ir rimtas žmogus, lyg ir patyręs politikas, o va taip skambiai pirsteli kad suskambėtų visi Lietuvos varpai ir paskui nutyla. Mat negali jis atskleisti pavardžių ir neleis dar kokių 50 metų. Tai kam reikėjo paskleisti tą niekingą pasiskundimą apie šantažą?

Na aš įsivaizduoju taip – jei gali pasakyti kažką konkretaus, nedelsdamas kreipies į atitinkamas institucijas. Prezidentas turi sakykime kiek daugiau galių ir įtakos nei eilinis pilietis, todėl apie tokius dalykus, kaip šantažas, jo tikrai pasiklausytų. O jei nesikreipei, tai ir negadink oro su kažkokiom pusiau slaptom žiniom, kurių patvirtinti ar apie jas konkrečiau papasakoti negali. Priedo keista, kad tokio rango pareigas einantis žmogus nuslėpė tokią informaciją. Sakyčiau už tai jam pačiam baudžiamąją atsakomybė reikia taikyti – nusikaltimo ar nusikaltusio asmens slėpimas šiaip jau yra baudžiamas pagal Lietuvos respublikos baudžiamojo kodekso 237 straipsnį…

Bet Lietuvoje kažkodėl visai gaji visiškai niekinga ir paniekos verta praktika – kažkurios valdžios grandies atstovas pagadina orą ir visi bando uostyti iš kur tas kvapelis eina. Niekas nesupranta, o pagadinęs orą tyliai kikena sau į kumštuką ir žiūri kaip visi aplinkiniai pasisako, išsako susirūpinimą, daro pareiškimus, sukuria specialiąsias komisijas ir t.t.

Visai nebloga praktikas – pirst ir tu jau žinomas, apie tave kalbama. Tiesa, kokia to prasmė niekas nesupranta…

Tiesiog…turi ką pasakyti – sakyk. Neturi, nenori ar bijai – negadink oro ir tiek.

p.s. ar žinojote, kad povandeninis pirstelėjimas yra vienintelė pirstelėjimo rūšis, kurią galima pamatyti?

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

1 comment

  1. Ale žiūrėkit, Mazūronis tuo irgi susirūpino… O su Adamkumi, tai gal jau yra taip, kad tik nusiperdus į jį teatsisukama?

Comments are closed.