Atrodo „lietus“ kaupiasi…

Kažkodėl apima nemalonus jausmas, kad prasideda priešrinkiminės nesąmonės… Dagys su Adomėnu gimdo nuostabius komentarus apie Konstitucinį teismą, Stoma skiria išbandymo terminą jaunai „žurnalistei“ Lietuvos pajūryje, Meiželytė-Svilienė veda į laidą „Būk mano meilė“ kažkokį draugą, Šedžius pardavinėja savo draugės BMW, Brazauskienė su Šustausku kuria partiją su nuplagijuotu (dabar jau nusipirktu) logotipu ir Teisingumo ministerijos nepatvirtintu pavadinimu.

Na pirmasis paminėtas dalykas, kuriame dalyvauja Dagys su Adomėnu dar gal įdomus ir aktualus visai visuomenei, bet va likę… Vėl kišama kažkokia visiškai nereikšminga informacija, kuri nesusijusi su tiesioginiu tų žmonių darbu, einamomis pareigomis. Tuojau vėl prasidės žinių lietus apie tai, kaip koks nors „tautos patikėtinis“, norintis toliau šildyti užpakalį toje pačioje kėdėje, pasakė kažką nepaprastai prasmingo, pažadėjo pakelti pensijas iki beribių aukštumų, atšaukti žiemos šalčius ir išlaisvinti visas Afrikos papūgas. Pasirodys daugybė istorijų, kurias vieni vadins tiesos parodymu, o kiti – baisia konkurentų provokacija. Be jokios abejonės ir tie, ir tie, jausis nepaprastai teisūs. Seimo darbas po truputį pradės paraližuotis dėl klykavimų, kad va šitą reikia svarstyti vienoje komisijoje, o šitą – anoje. Tam gal net reikia skelbti apkaltą, bet tai reikia nuspręsti specialiai sudarytoje specialiojoje komisijoje… Prokuratūra bus užversta besipešiojančiųjų prašymais išsiaiškinti „provokacijų“ užsakovus.

Man visai patiko pono (net nerašau gerbiamo, nes kažkaip ranka nekyla taip vadinti) Stomos frazė, kad prokuratūra turi išsiaiškinti kas užsakė visą tą provokaciją. Mat jis įtaria, kad tai padarė žmonės, kurie nenori, kad jis būtų seime. Apėmė keistas kaltės jausmas – aš visiškai nenoriu, kad jis būtų seime, bet kažkodėl jaučiuos neprisidėjęs prie šito skandalėlio…o gal tiesiog nežinau to…

Kažkaip tesinori pasakyti paprastą dalyką…jei žmogus pats nenorės, jei pats tam nepasiduos, tai jo neišprovokuos nei kviestis mergiotės į pajūrį, nei paimti kyšį, nei daryti dar kokias nors nesąmones. Tiesiog jei pats nesi iš tos pačios substancijos, tai joks š…. prie tavęs nelips.

p.s. turiu mažiausiai tris motyvus, dėl kurių nebalsuosiu už konservatorius ir kviesiu kitus daryti taip pat tol, kol šie žmonės bus partijoje: Dagys, Adomėnas ir Stoma. Tai mano asmeninė nuomonė. Mano manymu jiems ne vieta seime.

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus