Tos nuostabiosios „žvaigždės“

Na štai, teko „garbė“ pagaliau pamatyti laidą, kurios anksčiau nebuvau matęs ir apie ją žinojau tik iš anonsų.

Laida vadinasi „Žvaigždė policininkas“.

Rodo policijos ekipažą, kuris važinėjasi su asmenimis, kurie išdidžiai vadinami „žvaigždėmis“. Tie piliečiai aprengiami kažkokiais keistais, juodais rūbais, duodama liemenė ir kepurėlė, ant kurių nupiešta penkiakampė balta žvaigždė. Na pirmiausiai, tai mano supratimu tai yra tiesiog papildomi rūpesčiai policijos ekipažui, nes jis turi saugoti dar ir „žvaigždę“, bet be jokios abejonės tai, ko gero, tik mano nesusipratėliški sapaliojimai – gi tai „žvaigždė“… Va, rodo „žvaigždę“ Ingridą Kazlauskaitę. (Teko pasinaudoti paieškos sistemomis bandant suprasti kokios srities „žvaigždė“ ji yra. Na radau šiokios tokios infomacijos, bet kodėl ji vadinama žvaigžde, taip ir nesupratau ir vienintelis kriterijus, ko gero, ir yra ta, ant rūbų nupiešta, balta žvaigždė )

Tačiau kaip nuostabu – „žvaigždės policininkės“ Ingridos padedami patruliai sulaiko vagį Ričką, gėdina neįgalių asmenų automobiliams skirtose vietose automobilius palikusius sveikus vairuotojus, net guodžia su visa automobilių dujų pildymo įranga nuvažiavusį jauną vairuotoją… Žiūrint iš lėto trykšta džiaugsmo ašaros. Suprantu, jog gyvenimą leidžiu veltui…ką gi Lietuva darytų be tokių „žvaigždžių“… Maža to, ką be jų darytų mūsų pareigūnai??? Kaip jie rastų tiek protingų bei į pačias sielos gelmes besiskverbiančių žodžių, kur rastų tiek gerumo, atgailos ir meilės pažeidėjams.

Nekantriai laukiu laidų „žvaigždė chirurgas“, „žvaigždė pilotas“, „žaigždė ministras“, „žvaigždė samdomas žudikas“, „žvaigždė prievartautojas“. Bus labai įdomu.

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

5 comments

  1. Gali būti kad laukti tų paskutinėje pastraipoje išvardintų laidų neverta…nes jos jau buvo:
    žvaigždės – chirurgai šmėžuoja laidoje „Misija – grožis“, mini-serialas „žvaigždė-seimo pirmininkas“ – buvo, buvo net „žvaigždė D.Z. prievartautojas“, bet kadangi buvo trūkusi „plionkė“, tai nebuvo ką parodyti (bet tai, kad nėra ko parodyti televizijai dar niekada nebuvo problema).

    • Na, sakyčiau, kad toje „Misija – grožis“ gal ne visai tokios „žvaigždės“… Kiek suprantu, ten operuoja tikri chirurgai. O kaip smagu būtų, jei operuotų pvz. koks nors ten Radžis. Būtų įdomi laida. Bet kuriuo atveju tenka sutikti, kad TV jau senokai neturi ko rodyti ir rodo tik vardan rodymo.

  2. “Misija – grožis” reklaminė laida, kaip ir dauguma.

Comments are closed.