VMI akcija baigėsi kartu su bilietais mikroautobusuose…

Rugpjūčio 15-28 dienomis VMI surengė labai puikią akciją – tikrino mikroautobusuose išduodamų bilietų kiekius. Apie tai buvo paskelbta, įspėtos ir įmonės, ir keleiviai. Tikrai buvo labai smalsu kaip keisis padėtis.

Ir tikrai permainos buvo labai aiškiai matomos. Keleivis, padavęs pinigus, iš karto gaudavo bilietą. Tie, kurie padavę pinigus tiesiog nueidavo sėstis, turėdavo grįžti, nes vairuotojas reikalaudavo paimti bilietą. Tikrai džiaugiaus matydamas kaip kai kurie keleiviai nustebdavo ir klausdavo „oi, čia ir bilietus duoda???“. Tačiau viskas kažkada prasideda ir kažkada baigiasi…

Kaip kokia graži pasaka baigėsi ir VMI akcija…

Šiandien įlipau į mikroautobusą su viltimi, jog bilietų davimo tradicija tęsiasi ir toliau. Kažką negero ėmiau įtarti jau tada, kai padaviau pinigus ir pamačiau, kad vairuotojas nustebęs žiūri ko aš dar laukiu. Paprašiau bilieto…padavė…na šį kartą jau nebesikabinėjau, kad man padavė bilietą, gulėjusi vienoje iš automobilio apdailos ertmių ir kurio spausdinimo laikas buvo 7-iomis minutėmis ankstesnis nei mano įlipimo laikas. Pamaniau, kad tiek to, bus įdomu stebėti kaip kas vyks toliau.

O toliau vyko taip, kaip ir tikėtasi – po manęs įvairiose stotelėse įlipo 8 žmonės. Nei vienas iš jų bilieto negavo. Tiesa nei vienas iš jų bilieto ir nepaprašė, kas mane labai liūdino. Taigi, vienas reisas, minumum 8 žmones nuvežti be bilieto. „Transrevis“ įmonei priklausančio autobusiuko valstybinis numeris BEK619. Bilietą taip pat rodau (įlipau 06:24, spausdintas 06:17)

Na pamaniau, kad visko būna, gal čia tiesiog pasitaikė piktybinis vairuotojas.

Tačiau važiuojant atgal situacija nei trupučio nesikeičia. Vėl nustebęs vairuotojas, didelėmis akimis žiūrintis koks čia chamas prašo bilieto. Ir vėl – 5 žmonės, įlipę vėliau už mane, bilietų negavo. Ir vėl nei vienas jų bilieto neprašė. Tiesa, pamiršau pasižiūrėti koks buvo antrojo mikroautobuso valstybinis numeris, tačiau pridedu bilieto vaizdą.

Galima daryti išvadą, jog bilietų davimo tradicija baigėsi kartu su VMI akcija. Nesmagu, kad vėl atvirai slepiamos pajamos, kitaip tariant vagiama iš mūsų visų.

Būtinai pasiteirausiu kaip šias situacijas vertina VMI ir UAB „Transrevis“. Atsakymus manau publikuosiu viešai (aišku jei klausiamieji ką nors atsakys apskritai).

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

2 comments

    • Na, apie LRI turiu savo nuomonę, kuri tikrai ne visada yra labai jau teigiama…tačiau šiuo atveju tarp nestebinančių „perliukų“ yra ir tiesos. Taip, Vilniuje elgiamasi ganėtinai keistai ir lyg ir bandoma panaikinti bet kokią konkurenciją savivaldybės transporto įmonėms. Žudomi privatūs autobusų maršrutai, dabar einama link keisto privačių mikroautobusų įmonių tvarkymo. Mano supratimu daroma ne tai, ko reikia. Reikia skatinti konkurenciją, o šiuo metu ji yra žlugdoma. Bandomi palikti tik savivaldybės vežėjai, kurie taps monopolistais su toli gražu ne visada gera aptarnavimo kokybe…

Comments are closed.