Būkime savo vietoje…ir būkime geresni :)

Kartais mums visiems išaušta blogos dienos.

Ne ta koja išlipame iš lovos, ne tiek cukraus įsidedame į kavą, ne taip pasižiūri kaimynas…

Tačiau blogiausia tai, kad tomis dienomis galime sugadinti nuotaiką ir kitiems.

Sunku išmokti savo prastos nuotaikos, ar tiesiog blogų emocijų akimirkos sukeltų minčių nepaversti žodžiais, kurie skaudintų kitus, o ir pačiam po to būtų siaubingai gėda.

Dar sunkiau išmokti prisipažinti sau, kad tas poelgis vis tik buvo neteisingas, kad tai buvo klaida.

O labiausiai liūdna tai, kad kai kurie, negebantys (ar nenorintys) pripažinti savo netobulumo, nesileidžia į jokias diskusijas ir net nenori išklausyti oponento argumentų, sėdi tikrai ne savo vietose…

Be jokios abejonės, jie to nesupranta ir niekada nepripažins. Visada kalti, kvailesni ir visokie kitokie negražūs bus kiti. Visada po tokio pokalbio visoms pusėms liks nemalonus prisiminimas.

Žinau, kad šį mano įrašą tikrai paskaitys viena ponia, su kuria bendravau širyt, arba bent jau jos viršininkai. Visada, kai tik parašau įrašą apie tą sritį, matau apsilankymus iš tam tikrų IP adresų, tad tikrai nuoširdūs ir šilti linkėjimai visam viešojo transporto kolektyvui! 🙂

Nesitikiu, kad ta ponia prisipažins, jog elgėsi neadekvačiai. Net nesitikiu, kad ji įsigilins ir nors truputėlį apmąstys tai, ką sakiau. Nelabai besitikiu, kad mano žodžius išgirs taip, kaip turėtų – ne asmeniškai, ne kaip įžeidimą, o tiesiog kaip geranorišką kliento pastabą už paslaugą atsakingam asmeniui.

Tad labai norisi palinkėti, kad autobusų vairuotojai nepyktų paprašyti nekalbėti mobiliu telefonu vairuojant, taksistai – paprašyti duotų čekį, parduotuvės darbuotojai – kai pirkėjas atneša sugedusią prekę.

Keista, kai žmogus, nedarydamas nieko blogo, turi jaustis kaltu.

O visiems pirkėjams, klientams ar šiaip praeiviams, norisi palinkėti kiek daugiau šypsenų ir kartais tiesiog pasakyti „ačiū“ kasininkei, pardavėjai, vairuotojui, kiemsargiui.

Tiesiog būkime geresni 🙂 Na, bent jau pasistenkime to išmokti 🙂

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

2 comments

    • Kojos amputacija? Nežinau kuom ji susijusi su tema, bet kas žino, gal ir padėtų…

Comments are closed.