Jau žinau už ką tikrai nebalsuosiu Prezidento rinkimuose – Rolandą Paulauską

Šių metų Lietuvos Prezidento rinkimai pasižymi norinčių užimti šias pareigas gausa.

Tenka pripažinti, kad nors kandidatų ir daug, tačiau kol kas nesu nusprendęs už ką balsuosiu, apie tai dar reikės pamąstyti.

Tačiau jau visiškai aišku už ką tikrai nebalsuosiu. Tai Rolandas Paulauskas.

Ir ne dėl to, kad šis kandidatas būtų kuo nors prastesnis už kitus, ne dėl jo pažiūrų, net ne dėl to, kad jis gražiai ar negražiai atrodo.

Problema tame, jog šio kandidato komanda siuntinėja reklaminius laiškus el. paštu visiems, net ir nepageidaujantiems tokių laiškų.Iš dar kaip išdidžiai skamba…“IEVOS LAIŠKAS“. Atgalinis adresas – IEVA <return@pastininkas.eik.lt>. Visą laiško tekstą galima rasti čia: Spameres_Ievos_laiskas

Nuo šeštadienio gavau net tris tokius laiškus į tą patį el. pašto adresą. Vakar skambinau laiške nurodytais telefonais ir prašiau nebesiųsti, bet…šiąnakt vėl gavau jų laišką. Suknisti spameriai!

Nebalsuosiu, nes jis, dar tik rinkdamas būtinus 20000 parašų, jau nebesusitvarko su savo komanda.

Nebalsuosiu, nes jeigu jau dabar kairė nežino ką daro dešinė, tai didelė tikimybė, jog išrinkimo atveju bus tas pats arba dar blogiau.

Nebalsuosiu, nes net ir po to, kai telefonu ir el. paštu paprašiau nebesiųsti tokių nepageidaujamų laiškų, šią naktį vėl gavau tokį pat laišką. Darau išvadą, jog jiems nusispjauti.

Nebalsuosiu, nes atsiliepusi moteriškė pasakė „kas čia baisaus, aš gavau visų kandidatų reklaminius laiškus“. Man tai skamba taip pat, kaip „nieko baisaus, man kiekvieną dieną prišika ant kilimėlio prie durų, tai aš tą patį padarau kaimynams“.

Nebalsuosiu už jį, nes nekenčiu spamerių.

Didelis dėkui Rolando Paulausko komandai, kad ji iš anksto parodo savo požiūrį ir darbo metodus. Tai tikrai padeda priimant svarbius sprendimus.

p.s. nežinau kodėl, bet telefonu atsiliepusi moteriškė visai nesusižavėjo mano pažadu apie tokius laiškus paskelbti viešai, internete. Keista, kad žmonės nenori reklamos, skaidrumo, viešumo, bet va spaminti visai nesigėdija.

Pasidalinkite:
Facebookgoogle_plus

9 comments

 1. Na, kad jau nesusižavėjo idėja paskelbti internete tai verčiate mane feisbuke tuo pasidalinti. O šiaip tai negaliu pakęst tokių pasiteisinimų „O kas čia tokio!?!? Juk visi taip daro!!“ Taip, visi idiotai taip, kaip visi idioptai daro, taip ir teisinasi, kad idiotai taip daro.
  Kolega, nesvarstėte galimybės kreitis į asmens Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ar kitas institucijas? Kiek esu tai daręs, ten gana geranoriškai priima informaciją apie pažeidimus.

  • Na, panašu, kad net ir bandydami surinkti parašus tokiais niekingais būdais, jie nieko nepasiekė. Šiandien jau skelbiama, kad R.Paulauskas nesurenka reikiamo parašų kiekio. Nuoširdžiai dėl to džiaugiuosi. Vėl gi kaip ir minėjau – ne dėl paties kandidato savybių, o dėl įžūlaus spamo.

  • Šie nesklandumai gavosi dėl to, kad vienos kontaktinės duomenų bazės nebuvo ir elektroninius laiškus siuntė iš atskirų duomenų bazių. Dėl to gavosi tokia nemaloni situacija.

 2. Arnoldai, man visiškai neįdomu kodėl taip gavosi. Nebuvo jokio leidimo siųsti reklamas. Vakar jų net atsisakiau dviem būdais – el. paštu ir telefonu. Tiksliau dviem telefonais. Naktį laišką vis tiek gavau. Tad Jūsų bandymas pateisinti šitą spamą yra ne mažiau apgailėtinas, negu pats spamo laiškas. Šitie adresai apskritai neturėjo atsidurti jokiose duomenų bazėse – tai yra pertekliniai duomenys, kurių neturite teisės rinkti ir saugoti.

 3. nepūskit dramblio iš musės. Ar nebeturit ką tam savo bloge rašyt? Kažkoks be turinio tekstas gavos, verkšlenimas dėl reklaminės agitacijos. O ko jūs tikitės rinkimų metu?>

 4. p. muse, ar kandidato rinkimų kampanija, prasilenkianti su įstatymu yra šiaip, smulkmena, kuri yra normali rinkimų metu? Na nesupratote ką parašiau, tad gal nebesigilinkite 🙂

 5. Todėl ir turim tokia valdžia, kokia turim. Nes rinkėjai renkasi ne tą, kas mąsto ir stengiasi Tėvinės labui, o tą, kurio įvaizdį geriau pateikia „piar-ekspertai“…

 6. Tie, kurie mąsto dirba, seime ir visur kitur sėdi ir sėdės visokių. Bet musei pritariu, seniau Ramūnas kažką įdomesnio suregzdavo, dabar, kad naktį su žmona miegotų laiškus gaudo 🙂 O,kad jis piktinasi, tai nuo senų riomerių laikų visi žino 🙂

 7. Egi, pirmiausiai, tai ne „riomerio“, o Romerio. Apie tai, ką veikiu naktį gal geriau rūpinsiuos aš pats, tai labai ne tamstos reikalas, nesvarbu kas Jūs bebūtumėt. O kad suregzdavau įdomiau – tai smagu, matyt esate nuolatinis tinklalapio skaitytojas 🙂

Comments are closed.