Apie

Esu Ramūnas Urbštavičius. Kartais pasivaidenu šioje svetainėje rašydamas tai, ką tuo metu galvoju, kas man įdomu, apie ką noriu išsakyti savo nuomonę. Čia rašau tai ką noriu ir taip kaip noriu. Dažnai žmonės tai vadina bumbėjimu. Tebūnie, reiškia man patinka bumbėti.

Tikrai nemanau, kad visas pasaulis yra vien juodas ar vien blogas. Tačiau blogi dalykai daug labiau pastebimi, todėl „bumbėjimų“ čia rasite kiek dažniau, nei pasidžiaugimų. Tikrai ne visada esu teisus ir visada laukiu konstruktyvios, pagrįstos kritikos – už tai gal ir kažkiek pyksiu (niekada nesmagu, kai nesutinkama su tavo nuomone) bet visada pasistengsiu iš to pasimokyti. Visada bus smagu, jei tiesos bus ieškoma diskusijoje.

Esu nacionalistas. Aš myliu Lietuvą. Čia gal nėra taip gera kaip kažkur, kur lyja saldainiais bei teka pieno upės, tačiau tai yra mano Tėvynė. Aš esu čia ir labai abejoju, ar kada nors išvažiuosiu kažkur kitur. O jei taip susiklostytų, kad tektų išvykti, tai visada savo tėvyne, gimtine ir namais vadinsiu tik Lietuvą. Kadangi aš esu lietuvis, tai labai nemėgstu rašančių šveplai. Mano manymu reikia gerbti savo kalbą, o šveplas rašymas yra nepagarba.

Bet kuriuo atveju dėkui, kad užsukote į mano svetainę. Jei turėsite klausimų, pageidavimų ar tiesiog norėsite pasakyti ką apie mane galvojate, tai elektroninio pašto adresas ramunas@urbstavicius.lt visada to laukia